SCROLL DOWN

ÜRETİM
TESİSİ

Üretim sahamızda sensörler ve PLC ile haberleşme sağladığımız birçok robot, insansız otomatik makine, pres, enjeksiyon gibi makine parkurumuzdan gerçek zamanlı veri alabiliyor, otomatik barkodlama yapabiliyor, kestirimci bakım için istatiksel verileri görselleştiriyor ve bu verilerin bir kısmını ERP ile entegre çalışmasını sağlayabiliyoruz.

16.000m² Türkiye
8.500m² Slovakya
527 Toplam Çalışan
%30 Kadın Çalışan
20.000 Ürün Yelpazesi
Saç İşleme Prosesi
Saç İşleme Prosesi
Plastik Enjeksiyon
Plastik Enjeksiyon
Otomatik Montaj Hatları
Otomatik Montaj Hatları
Tel Üretim Teknolojisi
Tel Üretim Teknolojisi
Extrüzyon
Extrüzyon
TEKNOLOJİK ALTYAPI

Sac metal komponentler, müşteri beklentileri doğrultusunda; tasarlanmakta , sanal analizler ile doğrulamakta ve tandem , progresif veya transfer kalıplama yöntemleri ile üretilmektedir.

Preshane

Plastik enjeksiyon bölümünde kendi ürün gruplarımızda kullanılan her türlü plastik parçayı üretme yeteneğine sahibiz. Makinelerimiz, parça ağırlık kontrollü, SMED ve FLOMO özelliklerine sahiptir.

Plastik Enjeksiyon

Tam otomatik montaj hatları her seferinde doğru ürünü çıkarmayı garantilemektedir.

Otomatik Montaj

Ekstrüzyon makinelerimiz, 1.5mm ile 12mm ye kadar tüp çekebilme yeteneğine sahip olup lazer ölçüm cihazlarımızla hassas üretim yapabiliyoruz. Halat kaplama, tüp çekme, 6 telli tüp çekme & kaplama, spiral kaplama yeteneklerimiz arasındadır.

Extrüzyon

Zamak enjeksiyon makinelerimizle kendi ürün gruplarımızda kullanılan her türlü zamak parçasını üretme yeteneğine sahibiz. Zamak ürünlerini hem parça parça üretip hem de halat üzerine çoklu şekilde enjekte etme yeteneklerine sahibiz.

Zamak Enjeksiyon

Ürün fonksiyonuna göre farklı sarımlarda, ebatlarda ve esneklikte kablo üretim yapabilirliği her türlü kumanda kablosunu hayata geçirmeye olanak vermektedir.

Kablo Üretimi
Cavo yönetimi kendi üretim teknolojisine en uygun makine ve kalıpların tasarımını ve üretimini gerçekleştirmektedir. Faydalı model belgesi almaya hak kazan teknik araç tasarımları, Cavo'nun rekabet gücünü arttırmaktadır. 
CAVO GLOBAL
Cavo Kanada Almanya Slovakya Türkiye
Kuruluş:
Faaliyet: